Соляна лампа «Гімалайський кристал» М-02

199 грн
є в наявності

Лампа «Гімалайський кристал» - чудовий нічник, який можна використовувати, як в житлових приміщеннях, так і в кафе або ресторані для створення неповторної затишної атмосфери. Яскравий креативний дизайн задовольнить вимоги споживача зі смаком і послужить відмінним доповненням до сучасного інтер'єру Вашої квартири або закладу громадського харчування.

Лампа «Гімалайський кристал»

Лампа являє собою колбу наповнену гімалайської сіллю. Сіль видобувається в горах Пакистану вручну, без застосування вибухових речовин в областях, де майже повністю відсутнє шкідливе промислове виробництво. Завдяки цьому вона вважається абсолютно екологічно чистою.

Лампа-нічник «Гімалайський кристал»

Неповторна природна форма кристалів робить світильник несхожим на аналоги. Він естетичний, сучасний і відповідає усім вимогам, яким повинен відповідати сучасний нічник.

Лампа виготовлена ​​з екологічно чистого високоякісного пластику, який повністю відповідає всім стандартам безпеки, прийнятими, як в нашій країні, так і в Європейському союзі.

Лампа-нічник «Гімалайський кристал»

Наявність подарункової коробки стане для Вас додатковим бонусом і дозволить використати нічник, як недорогу і красиву подарункову дрібничку.

Характеристики лампи-нічника "Гімалайський кристал"

  • Розмір 94х94х141
  • Вага нетто : 780 г
  • Номінальна потужність: 3 Вт
  • Джерело живлення: Батарея
  • Блок живлення: USB вхід
Щоб купити соляна лампа «Гімалайський кристал» М-02 заповніть форму замовлення. Ціна: 199 грн.