Настільна лампа-нічник «Місячне сяйво» на ніжці L-12

238 грн
є в наявності

Нічник «Місячне сяйво» це сучасний LED-світильник, який поєднує в собі оригінальний дизайн, високу якість і широкий функціонал. Як елемент декору він здатний вписатися в будь-який інтер'єр, змусивши грати новими фарбами Вашу вітальню, кухню або спальню.

Нічник «Місячна лампа»

Нічник «Місячна лампа» на ніжці

Основою унікального дизайну є той факт, що світильник являє собою 3D-принт супутника нашої планети - Місяця. Заснований на даних, отриманих НАСА, місячний рельєф максимально точно перенесений на поверхню лампи. Таким чином Ви можете одночасно бачити два Місяця - один, що світить для всіх у небі, інший - особистий, що стоїть у Вас на підвіконні. Особливістю Вашого місяця, при цьому, є наявність семи колірних режимів освітлення.

Лампа-нічник «Місячна лампа» Moon lamp

Лампа виготовлена ​​з сучасного пластика, не містить токсичних матеріалів і відповідає прийнятим в Україні стандартам безпеки.

Ночник Лунная лампа на ножке

Лампа-нічник Місячна лампа Moon lamp

Нічник Місячна лампа

Для освітлювального пристрою використовується сучасна світлодіодна технологія, що дозволяє забезпечити максимальну енергоефективність і приємну оку сукупність кольору та світла.

LED-ночник Лунная лампа Moon lamp Місячна лампа

Джерелом живлення для LED-світильника служить батарея. У комплекті є пристрій для підзарядки. Світильник здатний працювати без підзарядки 8 і більше годин поспіль.

Характеристики лампи-нічника «Місячна лампа» на ніжці L-12

  • Режимів кольорів нічника: 7
  • Розмір: 88х88х190 мм
  • Вага нетто : 113 г
  • Номінальна потужність: 3 Вт
  • Джерело живлення: Батарея
  • Блок живлення: USB вхід

Інтернет магазин «За столом» пропонує Вам звернути увагу на світильник «Місячне сяйво». Використання його, як елемент декору, перетворить Вашу кімнату на Галактику і принесе задоволення Вашим гостям та близьким.
Крім того цей нічник буде відмінним подарунком на новосілля або інше свято.

Щоб купити настільна лампа-нічник «Місячне сяйво» на ніжці L-12 заповніть форму замовлення. Ціна: 238 грн.